Chaos Space Marines Terminators – Zlecenie Prywatne

Oto Chaos Space Marines Terminators w wersji stworzonej dla naszego klienta. Powstała na bazie wcześniej pomalowanego zestawu dla naszej pracowni -> TUTAJ

Zestaw zawiera 5 modeli Terminatorów Chaosu, z których każdy może być wyposażony w różnorodną broń białą i dystansową. Ten komplet jest pomalowany również na chłodną czerń z szarym lekkim gradientem, ale bez niebieskich lini. Dodatki wykończone są na złoto, a broń jest stylizowana na zużytą ze śladami rdzy.

Chaos Space Marines Terminators to ciężko opancerzeni weterani. Tworzą oni elitarny oddział, choć są ociężali w porównaniu ze swoimi towarzyszami. Nic poza dedykowanym laserem przeciwpancernym może powstrzymać Terminatora. Kolczaste stojaki na trofea wystają z masywnych ramion, a czaszki wrogów są barbarzyńskim świadectwami sprawności bojowej ich nosiciela. Hełmy przypominają twarze bestii, z których wyrastają wielkie kły i wyostrzone rogi.

Terminatory Chaosu to doskonali, wszechstronni wojownicy. Zbroja Terminatora nie tylko zapewnia im lepszą przeżywalność niż innym jednostkom Kosmicznych Marines Chaosu, ale również wyróżnia ich na polu bitwy.

Kolorystyka: chłodna czerń, złote dodatki, rdza, niebieski

Ilość modeli: 5

Poziom malowania: Extra

Data: 04.2021

Autorski Projekt Pracowni

Jesteś zainteresowany tym lub podobnym modelem? Napisz do nas!

Categories