Dzień dobry !

Jesteśmy duetem zajmującym się malowaniem. Inne matki i córki chodzą na zakupy lub wspólnie uprawiają windsurfingmy zaś mamy bardziej barwne doświadczenia.

Obie z wykształcenia i z zawodu plastyczki. Technik plastyk – wystawiennik plus ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, druga natomiast studia magisterskie z malarstwa i ma już jedną czwartą tego doświadczenia 😉

Nasza firma zajmuje się malowaniem figurek na zamówienie. Grup, grupek, pojedyncze modele, dioram, krzewów, kwiatów, makiet… Często jesteśmy pytanie: czy malujecie … ? Na to mamy jedną i nie zmienną odpowiedź. Jeżeli można na tym położyć podkład i farbę, to malujemy! Aczkolwiek preferujemy prace mierzone w ilości, a nie w metrach kwadratowych.

W Colorfulsavage znajdziesz profesjonalną wykonanie i obsługę (choć być może z kapką humoru). Malowanie to nasza pasja, hobby i zawód. Figurki pomalowane przez nas wyróżniają się ciekawą kompozycją kolorystyczną i gładkim gradientami. Nasza pracownia znajduje w małej miejscowości pod Poznaniem, szczęśliwie poczta, kurierzy i paczkomaty są w naszym zasięgu.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Ewa i Joanna

Colorfulsavage Team